Psie RPG.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Psie RPG.

Zostań jednym z nas!
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Trening Hirashiego

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Drein Askarioth
Wędrowiec
Wędrowiec
Drein Askarioth


Registration date : 30/05/2009
Liczba postów : 70

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyWto 14 Lip - 14:00:32

Tu odbędzie się jego trening.
Przychodzę tu czekając na swego ucznia.
Powrót do góry Go down
Hirashi
Wędrowiec
Wędrowiec
Hirashi


Registration date : 09/07/2009
Liczba postów : 284

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyWto 14 Lip - 20:49:22

Przyszedł i usiadł przed nauczycielem
-Lunae-mruknął po krótkiej chwili ciszy- Zaczynamy?
Powrót do góry Go down
Drein Askarioth
Wędrowiec
Wędrowiec
Drein Askarioth


Registration date : 30/05/2009
Liczba postów : 70

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyCzw 16 Lip - 15:14:54

-Jestem Drein Askarioth twój nauczyciel.
Powiedz mi na początek na jaką rangę zdajesz i cóż wiesz na temat tej rangi?
Powrót do góry Go down
Hirashi
Wędrowiec
Wędrowiec
Hirashi


Registration date : 09/07/2009
Liczba postów : 284

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyCzw 16 Lip - 15:19:26

-Chciałbym Range brzask , ale jeśli to niemożliwe to na wojownika...


Brzask- Gwiazdy można nazwać jego siostrami a bratem księżyc ...Umie z nich wyczytać przyszłość...Jego umiejętnością specjalną jest, że z pomocą gwiazd może wytworzyć promień , który po dotknięciu przeciwnika paraliżuje go...na...zaraz zaraz...ile to było...ach tak!5 postów...Ma ograniczenie...do użycia 3 razy w miesiącu


Wojownik- Ranga o jedną łapkę wyższa od adepta....Wojowników można porywać...siłą dorównują Samotnikom...Jego obowiązki to...Walka za stado...Obrana stada...Polowanie...Broni też członków swojego stada, nawet za cenę życia...
Powrót do góry Go down
Drein Askarioth
Wędrowiec
Wędrowiec
Drein Askarioth


Registration date : 30/05/2009
Liczba postów : 70

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyCzw 16 Lip - 17:47:35

-Brawo bardzo ładna odpowiedź opowiedz mi teraz co wiesz o innych stadach które zamieszkują ta krainę.
Powrót do góry Go down
Hirashi
Wędrowiec
Wędrowiec
Hirashi


Registration date : 09/07/2009
Liczba postów : 284

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyCzw 16 Lip - 19:27:51

-Dobrze...

-Stado Wiosennego deszczu- Dobre stado...Psy z tego stada są najczęściej porywane, ich powitanie to Veris, ich żywiołem oczywiście woda....Psy z tego stada są połączone ze sobą
silnymi więzami...Cenią w sobie sprawiedliwość i czczą deszcz...Ich jednostkami specjalnymi są Krople...które mają władają żywiołem wody...Przywódcy tego stada to Tante i Nala..


-Stado Pełni Księżyca-O tym stadzie powinienem wiedzieć najwięcej...Charakter tego stada jest Neutralny...oznacza to że, rzadko kiedy mieszają się w jakieś wojny ale też nie są agresywni...Żywioł stada to powietrze...Odczuwają szczególną więź z Księżycem i gwiazdami...Jednostka specjalna tego stada, to brzask...mają moce paraliżujące przeciwników na 5 postów...Powitanie stada brzmi Lunae...Przywódcą jest Harpia...tylko Harpia....Największą aktywność wykazują w nocy...czczą księżyc....Kochają noc...Walczą zawsze do samego końca...Cechuje ich lojalność....

Westchnął tutaj i zaczął zmuszać się do mówienia...


-Stado Krwawego Przymierza-Złe stado...Mają 2 przywitania...Morte i Ave....Ich przywódcy to
Steele i Joy...ich żywiołem jest mrok...Specjalną jednostką wampir i dowódca wampirów...któży wysysają życie ze swych ofiar....Wyróżnia ich tagże to że zamiast wojowników i dowódców wojowników, mają morderców i dowódcy morderców....Są one uwrażliwione ...na punkcie strachu swoich ofiar...Są jednak lojalne i sobie pomagają ....nawet za cene własnego życia...


-tyle panie nauczycielu...Popraw mnie jeśli się myle...
Powrót do góry Go down
Drein Askarioth
Wędrowiec
Wędrowiec
Drein Askarioth


Registration date : 30/05/2009
Liczba postów : 70

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 0:46:54

-WoW No brawo młody...
Rzekł doberman nie zdając sobie sprawę z wieku podopiecznego. -pięknie o tym opowiedziałeś to teraz powiedz mi jaki masz stosunek do naszego stada i co jest dla ciebie najważniejsze. po tym przejdziemy do praktyki.
Powrót do góry Go down
Hirashi
Wędrowiec
Wędrowiec
Hirashi


Registration date : 09/07/2009
Liczba postów : 284

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 17:41:39

-Stosunek...stado jest dla mnie najważniejsze....a najwarzniejsza jest dla mnie ochrona innych psów ze stada...
Odpowiedziałem dobrze?poprawic cos?
Powrót do góry Go down
Drein Askarioth
Wędrowiec
Wędrowiec
Drein Askarioth


Registration date : 30/05/2009
Liczba postów : 70

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 20:38:33

-Mało wyczerpująco ale przejdzie XD
-to opowiedz jak byś wykorzystał moc Brzasku by powiedzmy mnie pokonać.
Powrót do góry Go down
Hirashi
Wędrowiec
Wędrowiec
Hirashi


Registration date : 09/07/2009
Liczba postów : 284

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 20:48:39

-...Proste, sparaliżowałbym cię i zadałbym ci poważne obrażenia w twarz , brzuch i gardziołko...miałbym na to dużo czasu gdyż Moc brzasku paraliżuje na aż 5 postów...
Powrót do góry Go down
Drein Askarioth
Wędrowiec
Wędrowiec
Drein Askarioth


Registration date : 30/05/2009
Liczba postów : 70

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 20:52:03

-Widzisz tego zająca tam? Złap i przynieś mi go...
(co najmniej 4 zdania)
Powrót do góry Go down
Hirashi
Wędrowiec
Wędrowiec
Hirashi


Registration date : 09/07/2009
Liczba postów : 284

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 21:04:03

-okej...
Zaczął się skradać, Wskoczył w krzaki i podchodził coraz bliżej.
Starał się być jak najciszej, sprężył mięśnie.Był w każdym momencie gotowy do skoku.Zanim zbliżył się dostatecznie do jego pleców pod jego łapami pękła gałązka.Wyskoczył z krzaków...Niestety, zając nigdy się nie zastanawiał i od razu zaczął uciekać.Wbiegł w jakieś krzaki , a ja pobiegłem za nim.Znowu zacząłem się skradać węsząc .Wyczułem go.Starałem się iść pod wiatr.Tak, znalazł go...Był pośrodku lasu na małej polance...Tym razem patrzał pod nogi.Zamiast wyskoczyć , on zaczął się skradać, bo gdyby zając zaczął znowu uciekać on będzie bliżej...Tym jednak razem dorwał zająca.Wybiegł z krzaków z zającem w gębie i Spojrzał przepraszająco na nauczyciela...

-Złapany...przepraszam ze musiał na mnie pan tak długo czekać....
Powrót do góry Go down
Drein Askarioth
Wędrowiec
Wędrowiec
Drein Askarioth


Registration date : 30/05/2009
Liczba postów : 70

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 21:06:42

-No i o to chodziło ... wystarczająco rozbudowana akcja ... spojrzał na ruszającego się zająca.
-No cóż żywy nie nadaje się za bardzo na kolację. Rzekł ciekaw reakcji swego ucznia.
Powrót do góry Go down
Hirashi
Wędrowiec
Wędrowiec
Hirashi


Registration date : 09/07/2009
Liczba postów : 284

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 21:07:44

-Hmm...ale ja nie mam ochoty nikogo zabijać...Przecierz nie ja jestem głodny....
Powrót do góry Go down
Drein Askarioth
Wędrowiec
Wędrowiec
Drein Askarioth


Registration date : 30/05/2009
Liczba postów : 70

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 21:15:33

Cóż był to swoisty test w wykonaniu Dreina jednak nikogo do niczego nie zmuszał.
-To go wypuść to teraz może opowiedz mi jak tu wyglądają porwania?
Powrót do góry Go down
Hirashi
Wędrowiec
Wędrowiec
Hirashi


Registration date : 09/07/2009
Liczba postów : 284

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 21:23:11

Położył zająca na ziemi, a ten szybko pobiegł w stronę lasu...
-a więc....Porywać może Krwawe Przymierze...Tylko....porywać i uwalniać nie mogą adepci i szczenięta....Psy z krawego przymierza zarzucają lina na ofiare...tyle lin na ile pozwala ranga...a kazdy inny może te liny zerwać...jednak samo zarzucenie lin to chyba nie wszystko...trzeba obezwładnić ofiarę...albo zmusić w inny sposób...Można również zrywać liny...tyle na ile pozwala ranga....Porwanego psa zamyka się w lochach i mozna go torturować....jeśli ofiarą była suka, pies może ...ee...ją pokryć...
To chyba wszystko...
Powrót do góry Go down
Drein Askarioth
Wędrowiec
Wędrowiec
Drein Askarioth


Registration date : 30/05/2009
Liczba postów : 70

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 21:24:56

-A ile lin morze zrywać Brzask? I jak byś się obronił przed wrogimi psami?
Potrafienie sie bronić to bardzo ważna sprawa.
Powrót do góry Go down
Hirashi
Wędrowiec
Wędrowiec
Hirashi


Registration date : 09/07/2009
Liczba postów : 284

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 21:31:20

-Brzask może zerwać 4 liny...Jeśli było by ich 2 użył bym Umiejętności specjalnej i zamroził silniejszego...Zrywałbym liny...przez 4 posty walczyłbym ze słabszym a w 5 poście złapałbym zamrożonego za gardło...zamrożonego w sensie umiejętnością brzasku....a jeśli bym nie miał rangi brzasku...to starałbym się jednego z nich...obezwładnić...i....zabić...
Powrót do góry Go down
Drein Askarioth
Wędrowiec
Wędrowiec
Drein Askarioth


Registration date : 30/05/2009
Liczba postów : 70

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 21:33:41

-Króliczka nie chciałeś zabić a swoich napastników zabił byś bez wahania... ciekawe ... myślę że to wystarczy by zakończyć twój trening myślę ze sobie poradzisz ...
-I pamiętaj ze największą świetnością w życiu psa jest jego stado i przywódca...
Powrót do góry Go down
Hirashi
Wędrowiec
Wędrowiec
Hirashi


Registration date : 09/07/2009
Liczba postów : 284

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 21:34:48

-Jaką range otrzymałem?
Powrót do góry Go down
Drein Askarioth
Wędrowiec
Wędrowiec
Drein Askarioth


Registration date : 30/05/2009
Liczba postów : 70

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 21:37:31

-To zależy od przywódcy. Harpia przyzna ci rangę.
Tym czasem dziękuje za spotkanie.
Wyszedł spokojnym krokiem.
Powrót do góry Go down
Hirashi
Wędrowiec
Wędrowiec
Hirashi


Registration date : 09/07/2009
Liczba postów : 284

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 21:38:21

Wyszedł...A raczej wybiegł...
Powrót do góry Go down
Drein Askarioth
Wędrowiec
Wędrowiec
Drein Askarioth


Registration date : 30/05/2009
Liczba postów : 70

Płeć : Male

Karta Postaci
Zdrowie:
Trening Hirashiego Left_bar_bleue100/100Trening Hirashiego Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut:

Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego EmptyPią 17 Lip - 21:39:46

SZKOLENIE ZAKOŃCZONE
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trening Hirashiego Empty
PisanieTemat: Re: Trening Hirashiego   Trening Hirashiego Empty

Powrót do góry Go down
 
Trening Hirashiego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Trening Revanche
» Trening Jazz'a
» Trening Sparky'ego
» Trening Vixy
» Trening Gautamy

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Psie RPG.  :: Strefa Realności :: Kosz-
Skocz do: